KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14197603
nr 1419 7603
Conrad Hederstedt, Signerad, landskap med flicka. Olja på duk, 42x60, yttermått inklusive ram: 59x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:15:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr